Cześć.

Cieszę się, że zajrzałeś na mój pierwszy tak kompletny blog. Wreszcie na własnej domenie i z witryną, którą mogę sam kształtować.

Nowe jest także to, że będę tu pisać o tych wszystkich rzeczach, którym kilka lat temu poświęcałem odrębne blogi.

Jest to więc dla mnie zarówno ciekawy eksperyment, powód do wielkiej radości, jak też próba wdrożenia regularności w pisaniu.

Nadarzyła się doskonała okazja do tego, aby zacząć: za dwa dni, 17 listopada 2018 roku, poprowadzę szkolenie z szeroko rozumianego copywritingu. I miałbym się tym nie pochwalić? Nie opisać? Nie pokazać kilku zdjęć z tego przełomowego dla mnie wydarzenia?

Tego samego dnia mój ukochany wojownik, mój syn, będzie walczyć w turnieju judo. Wierzcie mi: to ogromne emocje dla rodzica i drobnostka dla dziecka. Tym razem nie będę mógł ich jednak oglądać: ech, tyle wrażeń jednego dnia…

A o czym będziesz mógł poczytać tutaj następnym razem? Na pewno o tekście i o słowie, bo temu głównie poświęcam blog.

Zajmuję się tworzeniem treści i jej przetwarzaniem. Jak zdradza tytuł bloga, tworzę treści i całe ich struktury, aby firmy i ludzie czerpali z nich korzyści, zajmuję się też wcielaniem w życie rozwiązań, które podnoszą sprzedaż, a także udoskonalam teksty stworzone przez innych, czyli dokonuję ich redakcji i korekty.

Ma być ciekawie, prosto, zrozumiale i z korzyścią dla wszystkich. Czy mi się uda? Ty to ocenisz.

Bardzo dziękuję Ci za to, że poświęciłeś mi dziś chwilę. Liczę, że zajrzysz to za kilka dni, przeczytasz coś i pomyślisz “no dobra, to rzeczywiście było ciekawe”. I napiszesz i o tym. Wtedy będę mieć pewność, że rozpocząłem ważną podróż.

Do następnego?

Tworzę komercyjne treści od 1999 roku, a od 15 lat dodatkowo poszerzam swoją wiedzę o handlu w Internecie. Zawodowo zajmuję się też redakcją i korektą różnych tekstów. Umożliwiłem wydanie kilkunastu książek, stworzyłem setki tekstów, przeprowadziłem ponad 20 tysięcy rozmów sprzedażowych. I każdego dnia chętnie uczę się nowych rzeczy.

Nawiązujące artykuły

Brak nawiązujących artykułów