Rozwijaj swoje umiejętności copywriterskie dzięki webinarium

Chwalipost: razem z WSG zapraszam Cię na mój webinar o copywritingu

Przez kilka lat uczyłem mojego młodszego brata. Kolejne 10 lat ratowałem słabszych uczniów przed jedynkami. W 2017 roku prowadziłem pierwsze szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta przez telefon i Internet. Od roku 2018 miałem przyjemność wiele razy dzielić się wiedzą z uczestnikami moich szkoleń  w BZDZ. I wreszcie zaczynam współpracę z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy.

Chcesz się rozwijać jako copywriter? Dzięki WSG masz okazję!

„Stawiamy na praktyków” – tak usłyszałem od koordynującej szkolenia pani dyrektor. A rzeczywiście trochę praktyki mam. I dzięki temu 16 lutego 2023 roku odbędzie się moje pierwsze otwarte webinarium. Oczywiście wiem o nim już od jakiegoś czasu, a przygotowania trwają. A wszystko to w jednym celu.

Przez większość życia nauczałem. A przynajmniej mam taką nadzieję. A teraz chcę zrobić coś o wiele lepszego: chcę podzielić się wiedzą. I każdy będzie mógł z niej skorzystać, biorąc dla siebie to, co dla niego najcenniejsze.

Osoby, z którymi spotkam się on-line 16 lutego, nie wiedzą jeszcze o tym, ale szykuję dla nich coś ekstra.

Codziennie udoskonalam materiały po to, aby był to czas przyjemny i konstruktywny dla wszystkich. I abyśmy mogli spotkać się jeszcze wiele razy na szkoleniach. Bo webinarium to początek czegoś większego.

A tutaj link do formularza rejestracyjnego: https://mba.byd.pl/id,660/webinar-copywriting-tego-nie-powiedza-ci-na-innych-szkoleniach-od-podstaw-do-poziomu-najlepszych.