I co jeszcze?

To nowa strona internetowa z nowymi pomysłami na nią.

A najważniejszy z nich brzmi: Piotrek, nie nudź, nie powtarzaj się, nie klep tego, co już napisano dziesiątki razy.

Ma być ciekawiej i korzystniej dla Ciebie.

Będzie tu o rzeczach, które pozwolą Ci się rozwinąć, o blisko spowinowaconych i bardzo odległych od copywritingu rzeczach, których możesz się uczyć i które możesz robić. Po co? Bo tak jest ciekawiej, zabawniej, a może być też korzystniej dla Ciebie.

A skąd to wiem? Bo od dłuższego czasu robię wiele rzeczy na raz. Oprócz copywritingu i ghostwritinu, redakcji i korekty, scenariuszy i kierowania e-sklepem rozpisuję projekty i scenariusze gier terenowych, czasami je prowadzę, działam w stronę tego, aby w tym roku ruszyć z cyklem gier planszowych i karcianych w Bydgoszczy, a także by zainicjować kilka gier miejskich. To samo z imprezami i ewentami dla firm. Myślę nad własną agencją, dostaję propozycje napisania książki, ale sam skłaniam się ku podcastom i materiałom na YouTube. Za chwilę rusza moje seminarium, a później szkolenia. I może jeszcze wrócę na studia. A przecież zostaje codzienne dokształcanie się, czas dla rodziny i ze dwa kwadranse na kilka szachowych partii błyskawicznych.

Dzieje się i to jest wspaniałe. I z tego samego powodu jeszcze nie miałem okazji tego uporządkować i napisać o tym (przy okazji: nauczyłem się kilka tygodni temu, jak postawić własną stronę bez czyjejkolwiek pomocy – to, co widzisz, jest tego efektem).

Obiecuję, że niedługo na pewno dowiesz się o tym, co warto dowiedzieć się ode mnie.