Kim jestem?

Facetem rozwiązującym problemy klientów i ich klientów.

Naprawdę.

Jeżeli policzę to, co rzeczywiście dałoby się ubrać w liczby i tabelki, to współpraca ze mną przyniosła firmom co najmniej 40 milionów złotych przychodu.

Zawodowo zajmuję się trzema rzeczami:

sprzedażą przez Internet,

obsługą klienta i jej udoskonalaniem,

pisaniem.

Ale czy Ty widzisz trzy różne rzeczy? Ja widzę działania, które się uzupełniają. Bo jeżeli działasz w Internecie, to potrzebujesz przede wszystkim takiego spójnego i dobrze działającego pakietu.

 

 

Projektuję, tworzę i poprawiam teksty, które potem sprzedają towary, usługi, idee albo umiejętności.

Jestem copywriterem z dwudziestoletnim doświadczeniem. Ponadto redaktorem (6 lat), korektorem (6 lat), scenarzystą (23 lata), storytellerem (23 lata), ghostwriterem (21 lat). Od piętnastu lat zajmuję się e-commerce w zakresie obsługi klienta i obsługi sklepów internetowych.
Tworzę fabularne gry terenowe i ewenty dla korporacji.
Współpracowałem (i nadal to robię) z bardzo dużymi firmami.
To jednak żadne dokonanie przy tak dużym doświadczeniu – z małymi firmami robię rzeczy o wiele ciekawsze.

Mam tę przyjemność, że kocham to, co robię zawodowo. Ale żeby copywriting, korekta i e-commerce nie wyglądały dziwnie w moich
zainteresowaniach, to wymienię szachy, trening siłowy, gry planszowe i karciane, audiobooki (rozwój własny i fantasy), uczenie się i różne zajęcia z moim synem. Czasami zagram na jakimś instrumencie. Nie, nie oglądam telewizji ani Netflixa, śmiesznych filmików z kotkami, memów ani „50 sposobów na zrobienie czegoś, co użyję raz w życiu”.
Bywa, że napiszę coś w mediach społecznościowych. Masz chwilę? To kliknij w ikonę na samej górze tej strony.

Powiedz historię